KONST / Litografier / Litografi 8102067
nr 810 2067
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), signerad-81, 58/70, motivets mått: 40x60
Kondition: skadat glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:51:07
9/2 21:29:06
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas